Son Dakika Haberler

Sağlıklı Yaşam yürüyüşü sürüyor

Sağlıklı Yaşam yürüyüşü sürüyor
Okunma : 120 views Yorum Yap

orhangazi-belediyesi-saglikliBelediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya, başkan yardımcıları ve belediye meclisüyeleri aileleri ile birlikte sabah erken saatlerde Nadır Tesislerinde bir araya geldi. Hamzalı mahallesine doğru yaklaşık 1 saat süren sağlıklı yaşam yürüyüşü gerçekleştiren Başkan Çağlayan ve beraberindekiler Nadır ve Hamzalı bölgesinin eşsiz doğal güzellikleri arasındaki yürüyüşlerini yeniden Nadır tesislerinde tamamlandırdılar.

 

 

Geniş katılımlı kahvaltı

Başkan Çağlayan, ilçe başkanı Mustafa Kaya, meclis üyeleri ve aileleri daha sonra Nadır Tesislerinde bir kahvaltı gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan bu tür organizasyonların hem sağlıklı yaşam hem de teşkilat ve belediye meclis ile belediye çalışanları arasındaki dayanışmanın ve iletişimin de artırılması noktasında büyük önem taşıyor dedi.

 

Sağlıklı Yaşam için yürüyüş önemli

Sağlıklı yaşama önem verdiğini ve kentte sporu teşvik edici düzenlemeler yapıldığına dikkat çeken başkan Neşet Çağlayan, “Sağlıklı bir yaşam için güzel bir organizasyonda bir araya geldik. Bu tür sağlık odaklı faaliyetlerin artırılmasından yanayız. Herkes her yere aracıyla gitmek istiyor. Bu hareketsizlik durumu da doğal olarak sağlığı tehdit ediyor. Sağlıklı bir toplum için Orhangazi olarak yürüyüş ve doğal güzellik anlamında önemli bir yere sahibiz. Bunu değerlendirmek gerekiyor dedi.