Son Dakika Haberler

Söz Artık Milletindir

Türkiye Büyük Millet Meclisinden geçen Anayasa değişikliği paketi milletimize hayırlı olsun.

Söz Artık Milletindir
Okunma : 144 views Yorum Yap

Türkiye Büyük Millet Meclisi, Türk milleti gibi asil bir milletin meclisine yakışanı yapmıştır.Türkiye büyük bir devlet iradesi ortaya koydu.Türkiye Cumhuriyeti devleti ve milleti hiçbir milletten, medeniyetten, veya devletten ithal idare sistemi alma acizliğinden kurtulmuştur.

Kendi anayasasını, kendi idari sistemini  bu milletin değerleriyle barışık olarak, bütün dünyaya örnek teşkil edecek en ideal idare şeklini meclisinde hazırlamış ve miletinin onayına sunmuştur.

Tarihin yeniden milletimizin adına milletimizin değerleriyle yazmıştır..Dünyayı sömüren milletleri dizayın eden Avrupa Birliği ve ABD nin boyunduruğundan çıkan bir Türkiye kendi değerleriyle var olan büyüyen bir Türkiye iradesi ortaya koymuştur. Biz inanıyoruz ki milletimiz en doğru kararı verecektir. Milletimiz ne derse başımızın üstündedir. Söz milletindir.

Anayasa değişikliği süresinde öncelikle Cumhurbaşkanımıza metanetli ve kararlı duruşundan dolayı teşekkür ediyoruz. Başbakanımıza samimiyeti ve milletine olan olan vefasından dolayı teşekkür ediyoruz.

Milliyetci Hareket Partisi genel başkanı sayın Devlet BAHÇELİ’ye devletinin ve milletinin geleceğini  siyasi hesapların üzerinde tuttuğu için teşekkür ediyoruz ve sürece  millet vakiline yakışacak şekilde katkı sunan bütün milletvekillerine şükranlarımızı sunuyoruz.

Sözü ve kararı millete vermek istemeyen, her türlü çirkinliği Türkiye millet meclisine ve milletimize yaşatanlarıda miletimize  şikayet ediyoruz. Referandum milletimize ve devletimize ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini niyaz ediyoruz.
Mustafa Kaya / Ak Parti ilçe Başkanı