Son Dakika Haberler

Suni Çim saha hizmete girdi

Atıksu Arıtma Tesisi açılışından sonra protokol üyeleri Göl Spor Tesisleri içinde yapılan Suni Çim Saha’nın açılışına geçti. Burada suni çim sahanın açılış kurdelasını kesen protokol ekipleri, sahada bulunan Orhangazispor teknik heyet ve futbolcuları ile fotoğraf çektirdi.

Suni Çim saha hizmete girdi
Okunma : 113 views Yorum Yap

Orhangazi 3 yeni esere kavuştu. Orhangazi Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Atıksu Arıtma Tesisi, Suni Çim Saha ve Hanımlar Lokali’nin açılış törenleri Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi Kaymakamı Dr.Yalçın Yılmaz, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak, Ak Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, Ak Parti Orhangazi ilçe başkanı Mustafa Kaya, siyasiler, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile gerçekleştirildi.

 

SUNİ ÇİM SAHA HİZMETE GİRDİ

Atıksu Arıtma Tesisi açılışından sonra protokol üyeleri Göl Spor Tesisleri içinde yapılan Suni Çim Saha’nın açılışına geçti. Burada suni çim sahanın açılış kurdelasını kesen protokol ekipleri, sahada bulunan Orhangazispor teknik heyet ve futbolcuları ile fotoğraf çektirdi. Protokol üyeleri daha sonra penaltı atışı yaptıktan sonra sahada antrenman yapan minik sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi. Büyükşehir Belediye başkanı Recep Altepe, Orhangazi’ye yapacakları suni çim sahaların ilkini hizmete soktuklarını belirterek, bu tesis için şu ana kadar yaklaşık 1 Milyon TL harcama yaptık. Soyunma odalarını da inşa ettikten sonra tamamlanmış olacak. Ardından da Yeniköy ve Ortaköy’deki halı saha ve suni çim sahalarını tamamalayıp ardından diğer semt sahalarını hizmete sokacağız dedi.