Son Dakika Haberler

Tarım Bakanı Yardımcısı Mehmet Daniş’a ziyaret

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın ve Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kaya, Ankara temasları esnasında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan yardımcısı Mehmet Daniş’i ziyaret etti.

Tarım Bakanı Yardımcısı Mehmet Daniş’a ziyaret
Okunma : 140 views Yorum Yap

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Kent Meydanı Projesine dahil edilecek olan mevcut İlçe Tarım Müdürlüğü binası için yeni binayı yatırım programına dahil ediyor. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın ve Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kaya, Ankara temasları esnasında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan yardımcısı Mehmet Daniş’i ziyaret etti.

BİNA KALDIRILACAK

Eski Marmarabirlik arsası üzerine yapılacak olan Kent Meydanı Projesine dahil edilmesi kararlaştırılan İlçe Tarım Müdürlüğü ve Tarım Kredi Kooperatifi binalarının bulunduğu alan ile ilgili çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ankara’da Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan yardımcısı Mehmet Daniş’e projeyi anlattı. Bakan Danışmanı Mehmet Daniş, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı olarak böyle bir projeye destek olmak isteyeceklerini belirterek, yeni bina için arsa tahsisi konusu tamamlandıktan sonra yeni bina yapımını da yatırım programına alabiliriz dedi.

YENİ BİNA YAPILDIKTAN SONRA ESKİ BİNA YIKILACAK

Kent Meydanı projesine dahil edilecek olan İlçe Tarım Müdürlüğü binasının bulunduğu alan, yeni binanın yapılmasının ardından yıkılacak. Öte yandan İlçe Tarım Müdürlüğü binası yanında yer alan Tarım Kredi Kooperatifi binasının da yeni bir binaya taşınması ile ilgili kooperatif yönetimi ile görüşmeler devam ediyor.