Son Dakika Haberler

Teknik Heyetten Ziyaret

Teknik Heyetten Ziyaret
Okunma : 110 views Yorum Yap

ORHANGAZİSPOR TEKNİK HEYETİNDEN ZİYARET (1)

Orhangazispor’da teknik direktör Nevzat Dinçbudak, yardımcı antrenör Murat Alemdar, kaleci antrenörü Serhat Öncü ve Teknik Menajer Orhan Alemdar Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret etti.

ORHANGAZİSPOR TEKNİK HEYETİNDEN ZİYARET (2)

Teşekkür ettiler

Orhangazispor teknik direktörü Nevzat Dinçbudak Belediye başkanı Neşet Çağlayan’a kulübe verdikleri destek için teşekkür edip görüş alışverişinde bulundular. Orhangazispor’a bu yıl özlediği başarıları tattırmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Nevzat Dinçbudak, bu konuda başta yerel yönetim ve belediye başkanı olarak sizler, sonra yönetimimiz ve Orhangazi halkı bize destek olduğu sürece biz bu başarıları mutlaka yakalayacağız dedi. Nevzat Dinçbudak son çalışmalar ile ilgili olarak da Çağlayan’a bilgi aktardı.

ORHANGAZİSPOR TEKNİK HEYETİNDEN ZİYARET (3)

Çağlayan; Desteğimiz sürecek

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ise Nevzat Dinçbudak ve ekibine güvendiklerini belirterek, Orhangazispor yıllardır bir başarı hedefliyor. Ancak her yıl bu hedefe tam yaklaşmışken bir anda bu hedeften uzaklaşıyor. Umuyorum ki bu yıl uyumlu yönetimi ve teknik kadrosu ile birlikte özlenen başarı yakalanacaktır dedi. Çağlayan, yerel yönetim olarak ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını da belirterek, hedefimiz Orhangazispor’a kalıcı gelirler bırakmak. Bunun için de kulübün hem kendi içinde hem de ilçe kamuoyundaki kurumsal görüntüsünü artırmamız gerekiyor. Bu konuda hem taraftarların, hem Orhangazi’deki tüm işletme ve büyük kuruluşların desteğine ihtiyaç var. Orhangazispor ve diğer tüm kulüplerimizi el birliği ile arzulanan noktalara taşıyacağımıza da inanıyorum dedi.