Son Dakika Haberler

Temirağa Demir’in yeni kitabı “Vedaların adıyla” çıktı!

Bursa AS Tv’de dört sezondur “Buğu” programınında yapımcı ve sunucusu olan Temirağa Demir yeni kitabıyla edebiyat severlerin karşısına çıkıyor.

Temirağa Demir’in yeni kitabı “Vedaların adıyla” çıktı!
Okunma : 53 views Yorum Yap

Bursa AS Tv’de dört sezondur “Buğu” programınında yapımcı ve sunucusu olan Temirağa Demir yeni kitabıyla edebiyat severlerin karşısına çıkıyor. Tilki yayınlarından çıkan kitap D&R Kitapyurdu ve tüm kitap satışı yapan internet sitelerinin yanında seçkin kitapçılarda da yerini alıyor. Temirağa Demir “Orhangazi benim yıllardır yaşadığım yer bu öyküler, şiirsel metinler bu sokaklardan beslendi, ilçemiz bu anlamda desteklerini esirgemedi umut ediyorum ki kitap sonrasında da kitap temin ederek yaygınlaşmasına katkı sağlayacaklardır.” Dedi. Aynı zamanda şiir yorumcusu olan Demir’in kitabı Tilki yayınevinden çıkarken editörlüğünü ülkenin önemli yazarlarından Cezmi Ersöz yaptı.

“VEDALARIN ADIYLA”…

Biraz uzun biraz kısa bir aradan sonra yeniden… Biraz sizden biraz bizden öyküler düştü dimağımıza… “Yaz” dedi Yaratan kış olsa da… Yazdım dolma parmaklarımla, dolma kalemle değil, biraz daktilo biraz bilgisayarla ama hep yüreğimle… Yol vardı ben vardım… bir de hiç kimse… Hiç kimse kadar kalabalıktı aklımdakiler… İç dökümlerimizdi üzerime dökülenler, dirseğim gökyüzüne çarptı, bulutlar arasından bir kaç kelime topluluğu düştü birazı beni anlattı birazı seni birazı onu birazı bunu…YENİ BİR KİTAPLA düşüyorum yollara… Yüreğinize dokunabilirsem ne ala.