Son Dakika Haberler

Uğur Zafer Yıldız Konseri

Uğur Zafer Yıldız Konseri
Okunma : 98 views Yorum Yap

UĞUR ZAFER YILDIZ KONSERİ (16)

Ramazan ayı boyunca devam edecek olan etkinliklerin önceki akşamki konuğu Orhangazili Sanatçı Uğur Zafer Yıldız ve ekibi oldu. Orhangazililere muhteşem bir konser veren Uğur Zafer Yıldız ve ekibi katılımcıların ilgi odağı oldu. Ramazan etkinliklerinin en kalabalık gecesini yaşayan program yeri hınca hınç doldu. Önceki akşam Osmanlı Sokağı’nda yapılan konsere ise Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Belediye Meclis Üyesi Temsilcileri ve çok sayıda Orhangazili katılım gösterdi. Konserine türkü yorumlarıyla devam eden, Orhangazi’nin yıldızı Uğur Zafer Yıldız ve ekibi uzun süre alkışlandı.

UĞUR ZAFER YILDIZ KONSERİ (1)

Çağlayan: ‘Benim oğlum senin en büyük hayranın’

Konser ortasında Uğur Zafer Yıldız’a teşekkür plaketi veren Başkan Çağlayan, mikrofonu alarak birkaç cümle selamlama konuşması yaptı. Konuşmasında Uğur Zafer Yıldız’a övgüler yağdıran Başkan Çağlayan, ‘Göreve geldiğimizde Orhangazi’nin örtünerek saklı kalmış pırlantalarının üzerinde ki örtüyü kaldıracağız demiştik. Bu pırlantalardan bir olan Uğur Zafer Yıldız’a çok teşekkür ediyorum.  Sesi ve sahne performansıyla harika bir müzik ziyafeti veren Uğur Zafer Yıldız, çok daha iyi yerlerde olacağına inanıyorum. Ayrıca benim oğlum kendisinin en büyük hayranlarından birisidir. Uğur Zafer Yıldız’ın hayranı olduğu oğlumu kendisiyle tanıştırdığım da çok heyecan yapmıştı ve şaşırmıştı. Böylesine değerli bir sanatçımıza ben yolu açık olsun diyorum. Herkese hayırlı Ramazanlar.’ İye konuştu.

 

‘Saçlarına yıldız düşmüş koparma annem’

Başkan Çağlayan ile düet yaptılar

Konserin ilerleyen saatlerinde, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın sesi çok güzeldir diyen, Sanatçı Uğur Zafer Yıldız Başkan Çağlayan’ı sahneye davet etti. Uğur Zafer Yıldız ile düet yapan Başkan Çağlayan, sesinin iyi olduğunu herkese kanıtladı. Büyük alkış alan düet sonunda ise espritüel bir söz kullanan Başkan Çağlayan ‘çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.’ Diyerek Orhangazilileri güldürdü.