Son Dakika Haberler

Vekil Aday Adaylığı İçin Yapılan Ankette Fırat Söğütlü Açık Ara Önde

24 Haziran da yapılacak olan Genel Seçim’ler için Orhangazi siyaseti oldukça hareketlendi.

Vekil Aday Adaylığı İçin Yapılan Ankette Fırat Söğütlü Açık Ara Önde
Okunma : 157 views Yorum Yap

24 Haziran da yapılacak olan Genel Seçim’ler için Orhangazi siyaseti oldukça hareketlendi. Genel Seçimlere 54 gün kala Orhangazi’de Bursa 2. Bölge Miletvekili aday adayı olanların sayısı her geçen gün artıyor.

Bugüne kadar Orhangazi’den vekil aday adayı olarak ön plana çıkan 11 aday için Facebook grubumuz olan ‘’Orhangazi Parantez Haber’’de 30 Nisan 2018 tarihinde başlatmış olduğumuz ankete bir gün boyunca verilen oylar sonucunda ilk 3 sırayı alan isimler ve diğer adayları görmek, destek olmak için Facebok da bulunan ‘’Orhangazi Parantez Haber’’ grubuna dahil olarak oylarını kullanabilir. Ankete oy kullanımı devam ederken an itibariyle alınan oylar sonucunda ilk 3 sırayı alan vekil aday adaylarının aldığı oy sayıları şu şekilde;

Orhangazi Eski Ülkü Ocakları Başkanı Fırat Söğütlü ‘’230 kişinin’’ desteğini alarak ankette ‘’birinci’’ sıranın sahibi olmaya devam ediyor. Fırat Söğütlü Kısa bir süre önce Bursa 2. Bölge’den Mhp vekil aday adayı olduğunu yaptığı basın açıklamasıyla duyurmuştu.

Ak Parti İlçe Başkanlığı’ndan istifa ederek Bursa 2. Bölge’den Ak Parti vekili aday adaylığını açıklayan Mustafa Kaya ‘’102 kişinin’’ desteğini alarak ‘’ikinci’’ sırada yer alıyor.

İlçemizin başarılı bürokratlarından Aydın Keskin son olarak yaptığı İçişleri Bakanlığı görevinden istifa ederek Bursa 2. Bölge’den Ak Parti vekili aday adaylığını açıklamıştı. Aydın Keskin ‘’43 kişinin’’ desteğini alarak ankette 3. Sırada yer almaya devam ediyor.

Ankete ‘’Orhangazi Parantez Haber’ grubuna dahil olarak katılım gösterebilirsiniz

Ankette yer alan diğer İsimler ise;

Ergün Efendioğlu;

İsmail Aydın

Hakkı Pehlivan

Zeynep Höçük

M.Fatih Hafızoğlu

Emrullah Akçay

Muhammet Gazioğlu