Son Dakika Haberler

Yarınlarımız Çok Daha Güzel Olacak.

Yarınlarımız Çok Daha Güzel Olacak.
Okunma : 113 views Yorum Yap


Cumhurbaşkanı RecepTayyip Erdoğan tarafından, 31 Mart seçimlerinde Bursa Büyükşehir BelediyeBaşkan adayı olarak gösterilen Başkan Alinur Aktaş, “İnşallah yarınlarımız çokdaha güzel olacak” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Bursa’da yola devam etmek istediği isim olarak açıkladığı Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 17 yıldır AK Parti davasının içinde bulunduğunu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve parti büyükleri ile yol yürümenin kendisi için büyük bir onur ve şeref olduğunu kaydetti. 1 yıldır devam eden Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine bugün itibariye bir kez daha aday gösterildiğini hatırlatan Başkan Aktaş, “Tabii ki büyük bir kıvanç ama büyük de bir sorumluluk. Ben öncelikle bizi bu göreve layık gören çok değerli Genel Başkanım, Cumhurbaşkanım başta olmak üzere büyüklerimize yürekten teşekkür ediyorum. Bursa tabi çok kadim bir şehir. Bursa çok özellikli bir şehir. Türkiye’nin 4’üncü büyük nüfusuna ve 2’nci büyük ticaret hacmine sahip bir şehir. Dolayısıyla Bursa’mızı gelecek vizyonuna ekibimizle beraber taşımak inşallah bugünden sonra bizim sorumluluğumuzda” dedi.

Çalmadık kapı bırakmayacağız

Bir taraftan Büyükşehir Belediye Başkanlığıgörevi devam ederken, diğer taraftan 31 Mart seçimleri için çalışmalara da hızvereceklerini dile getiren Başkan Aktaş, “Görevimizi ifa ederken, 31 Mart 2019tarihine kadar aday misyonu ile çalmadık kapı bırakmayacağız. Bursalılar biziyıllardan beni tanıyor, biliyor. Partimizin kurulduğu 14 Ağustos 2001tarihinden beri çok ciddi destek gördük. İnşallah inanıyorum ki biz bu desteğibiraz daha artırarak teyit etmiş olacağız. Bugün beni yalnız bırakmayan ilbaşkanıma, milletvekillerim, bugüne kadar hep destek veren teşkilat mensuplarımıza,hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. İnşallah yarınlarımız çok daha güzelolacak” dedi.