Son Dakika Haberler

Yeni Başkan Cem Kapitan

Spor Toto 3.lig temsilcisi Orhangazispor’da Olağanüstü Kongre, Orhangazispor Gökmen Yıldıran Tesisleri’nde yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Yeni Başkan Cem Kapitan
Okunma : 152 views Yorum Yap

Spor Toto 3.lig temsilcisi Orhangazispor’da Olağanüstü Kongre, Orhangazispor Gökmen Yıldıran Tesisleri’nde yoğun katılımla gerçekleştirildi. Olağanüstü Kongreye tek aday olarak giren Cem Kapitan kulübün yeni başkanı seçildi. Kongrede konuşan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Orhangazispor ve Orhangazi’nin her kulübüne ve tüm spor branşlarına desteklerimizi sürdüreceğiz dedi.

Spor Toto 3.lig temsilcisi Orhangazispor’da Olağanüstü Kongre Orhangazispor’un Göl Spor Tesislerindeki Gökmen Yıldıran Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, İlçe Spor Müdürü Engin Kaya, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, Spor Kulüpleri başkanları ve delegelerin yoğun ilgi gösterdiği kongrede divan başkanlığına Ahmet Yılmaz seçildi.

ESKİ YÖNETİM İBRA EDİLDİ

Genel kurulda kulübün gelir giderleri ve denetim kurulu raporları okundu. Geçen dönem bütçesi 3 Milyon 53 bin lira olarak ibra edilirken, yeni dönemin tahmini bütçesi ise 3 Milyon 692 bin lira olarak oy birliği ile kabul edildi.

DESTEĞİMİZ HER ZAMAN SÜRECEK

Genel kurulda konuşan Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, salondaki kalabalığa dikkat çekerek, “Bu kalabalık Orhangazispor’un ne kadar sahiplenildiğinin işaretidir.” dedi. Orhangazispor’un Orhangazi’nin marka değeri olduğuna vurgu yapan Başkan Çağlayan, “Bizler yerel yönetim olarak ilçemizde sporun gelişmesi, spor yapma olanaklarının artması için çalışmalar yürütüyoruz. Gerek Büyükşehir Belediyemizin desteği, gerek kendi imkanlarımızla yaptığımız , sürdürdüğümüz bir çok çalışma var.” diye konuştu. Çağlayan, Orhangazispor’un geçmişten buyana destekçisi olduğunu söylerken, “Bu desteğimiz bugün de bundan sonra da devam edecek” dedi.

“ARTIK O SEZON BU SEZON DİYELİM”

Orhangazispor için durumu idare etmekten daha ileri gitmek gerektiğini söyleyen Başkan Çağlayan, “Geçen sezon son haftaya taşınan umutlar, son hafta da gelecek sezona taşındı. Artık o sezon bu sezon diyelim. Hep birlikte Orhangazisporumuza destek çıkalım. Artık takımımızı layık olduğu yere, hep birlikte 2. Lige taşıyalım.” dedi.

ORHANGAZİ’DE POTANSİYEL VAR

Orhangazi’nin sporda bir kalite değeri olduğunu ifade eden Orhangazi Kaymakamı Dr.Yalçın Yılmaz ise, “Orhangazi’nin bir potansiyeli var. Orhangazispor’un son maçlarında tribünlerdeki heyecanı hep birlikte gördük.” dedi. Orhangazi’deki potansiyelin marka değeri haline getirmek için daha fazla neler yapılabileceğinin üzerine gidilmesi gerektiğini söyleyen Yılmaz, “Orhangazi’de sporun her alanında başarılı çalışmalar yürütülüyor. Bizlerde desteğimizi vererek, sporda başarıyı arttırmalıyız” dedi.

YENİ BAŞKAN CEM KAPİTAN

Orhangazispor’da yönetim kurulu seçimi ise tek liste ile yapıldı. Oy birliği ile kabul edilen Cem Kapitan başkanlığındaki yönetim kurulu asil listesinde yer alan isimler ise şöyle;

Cem Kapitan

Ümit Özdemir

Niyazi Kaymak

Bilal Gök

Celil Koç

Recep Turgut

Ayhan Toktürk

Uğur Zafer Yıldız

Fatih Yüce

Özgür Ekinci

Recep Çil

Erhan Baltacı

Oğuz İnceçam

Rıdvan Ateş

Halil Kurtulmuş

Ender Teke

Necati Güneş

Erkut Polat

Levent Çokgüler

Mustafa Turan

Mehmet Şahin

Mehmet Ateş

Yavuz Tuncer Yenigün

Erol Çelikarslan

Hasan Bozbey.

 

Denetleme Kurulu Asil üyeler

Özkan Dağdelen

Necmettin Şahin

Mustafa Öztürk.