Son Dakika Haberler

Yeni Refah Partisi Orhangazi İlçe Başkanı’nı Belirledi.

Yeni Refah Partisi Orhangazi İlçe Başkanı’nı Belirledi.
Okunma : 115 views Yorum Yap

54. Hükümetin efsane Başbakanı merhum Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN’ın oğlu Dr. Fatih ERBAKAN tarafından 23 Kasım’da kuruluş dilekçesi verilen Yeniden Refah Partisi tüm hızıyla il ve ilçelerde teşkilatlanmaya devam ediyor.

16 Aralık 2018 tarihinde Ankara’da “Milletimiz İçin BİZ VARIZ” konseptli lansman programını gerçekleştirerek tüm ülkeye tanıtılan Yeniden Refah Partisi’nde Bursa İl Başkanlığı’na Naim Öztürk’ün getirilmesiyle ilçe teşkilat çalışmaları da hız kazandı.

Orhangazi’de de teşkilatlanma çalışmalarına başlamak üzere Kurucu İlçe Başkanlığı’na daha önce milli görüş teşkilatlarının çeşitli kademelerinde görev alan ve Erbakan Vakfı’nın da kurucu ilçe başkanlığı görevini üstlenmiş olan, aynı zamanda Kanunî Derneği başkanlığını da yürüten Ahmet YAVUZ’a görev verildi.

Ahmet Yavuz yazılı bir açıklama yaparak;

“Siyasete yeni bir soluk getirmek için, elinin emeği alnının teri kazanan, kazandığı ile insanca yaşamak isteyen işçiler için, toprağını eken-biçen çiftçi için, faize, dövize, borca teslim olmayan bir ekonomi için, dostunu bilen, düşmanını tanıyan dış politika için, MİLLETİMİZ İÇİN BİZ VARIZ” diyerek yola çıkan Yeniden Refah Partisinde kurucu ilçe başkanı olmakla üzerimize yüklenen sorumluluğun farkındayız. En hızlı biçimde yönetim kurulumuzu oluşturarak milletimize bütün gücümüzle hizmet edeceğiz.